Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Sms Dashurie

Shko poshtë

Sms Dashurie

Mesazh nga Dardania prej Thu May 26, 2011 3:15 am

Në mes të natës po kërkoj dritë..?
Në mes të borës po kërkoj ngrohtësi..?
Në mes të dimrit po kërkoj veren..?
Në mes të zemrës tënde s’mund ta gjej vetën..?


Edituar për herë të fundit nga Dardania në Mon Jun 18, 2012 10:24 am, edituar 1 herë gjithsej
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Dardania prej Thu Dec 15, 2011 11:28 pm

Fotografin tende ne dor e mbaj,
Kur ta shiqoi filloi te qaj,


Qaj se shum larg je qelluar,
Por te betohem i dashur,
Se kurr per jet s`'kam me te harruar!......

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Dardania prej Thu Dec 15, 2011 11:31 pm

Te dua te pres,
Pa ty s,mundem te vdes,
Me yjet e nates te pershendes,
Atje ne at lum ,
Ku ka lule shum ,
Kur te biesh ne gjum ,
Vie te puthi Un
....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Dardania prej Fri Dec 16, 2011 2:26 pm

Pse Syri im i bukur ,tek ti qendron

Pse mendja ime e fresket tek e jotja fluturon

Sepse Zemra ime te do pergjithmon....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Dardania prej Fri Dec 16, 2011 2:29 pm

Hapi syt e mos i mbyll

Une jam Qiell e ti je Yll

Kur ti qesh une jam ze

Mos kujto se kurr nuk te le

Kur ti qan une jam Lot

Nuk te nderroi Zemer me askend ne Bot....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga kanitaa prej Mon Jun 18, 2012 12:53 am

[color=red]Shko dhe mos pyet per mua,
harro qe te deshta dhe se te dua,
ik dhe lej ketu te gjitha kujtimet,
nuk ti jap lotet e as perqafimet. 397195

Nuk ta jap shpirtin qe se meritove,
sa me pate ne duar vete me lendove,
nuk ta jap zemren dhe asgje nga une,
ndoshta ndonje tjeter do te fal me shume.

Tani shko ndoshta gjen me mir,
si dikur do te jesh i lire,
por kurr me mos gabo,
mos e the nje zemer e cila te do,

Mos e zhduk nje ndjenje qe ka lind per ty,
mos lejo te derdhet loti nga nje sy.
mos i thuaj te dua asaj qe se do
dhe jeten e huaj kurr mos e trazo.

Shko, ndoshta gjen shpetim,
ndoshta vjen nje tjeter qe ze vendin tim,
ndoshta tek ajo dot perjetosh ndjenjen e dashuris,
ajo do ti jetoj n'endrrat e mia te ardhmeris.

Shpresen e jetes sime ajo dot mbaj ne gji,
une dot mbaj nje emer, ajo dhe nje femi.
Ajo do te fitoje ty por jo dhe lumturi
se Zoti nuk te fali qe te jesh per dy.

E nese do jem tretur e sdo jem askund,
loti im i hershem shpirtin do ta tund,
zeri im i dridhur veshin sdo ta ler te qete,
dhe syt do ti verboj fytyra ime e zbehte.
444660
avatar
kanitaa

Numri i postimeve : 9
Join date : 17/06/2012
Age : 27
Location : SHKUP

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Jun 02, 2013 8:30 pm

Me le nje leter dhe ike pa len asnje gjurm
pse me bere ket loqka ime
pse me lendove aq shum
pse me mbylle syt ne kete jet
pse me le vetem
pse nuk me the edhe nje her te dua 370794
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Jun 02, 2013 8:32 pm

Syt ikam me lot jam duke te prit por ti spo vjen
iken disa vite eti ike pa kthim
mendova se dote jesh i imi por ti nuk deshe
por une vetem ty te dua ne kete jet
sepse je engjylli im te dua per jet
o zemra ime nnn
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Elmetina Isufi prej Sun Jun 02, 2013 8:39 pm

Kurr stekam than se nuk te dua
por gjithmon teka dasht me gjith zemer
por ti ishe ais e me lendove shum
dashurija jote ishte vetem per tjerat
ejo per mua ti ishe ai se me bere te jetoi si jetoi sot
ti je shkaku se jam ne kete gjendje
sdote kthehet koha mbas me kurr
ti mendon se ke shanca ende por tash esht von
shum shum von per ty 699299
avatar
Elmetina Isufi

Numri i postimeve : 106
Join date : 04/04/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Sms Dashurie

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi