Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


C'THOTE NGJYRA E SYVE....

Shko poshtë

C'THOTE NGJYRA E SYVE....

Mesazh nga <alma> prej Sun Jul 14, 2013 8:21 pm

Ngjyra e syve dhe karakteri

SYTE E ZINJ:Ngjyra e syve tuaj,ju ben qe te jeni gjithnje njerez serioz dhe qe gjerat ti beni me pjekuri.Gjithnje pertej shikimit te personave qe kane sy te zinj fshihet nje mister i trasheguar.

SYTE KAF:Syte kafe jane mjaft ekspresive dhe deshmojne per aftesi mbi mesataren dhe jane mjaft te talentuar.Zakonisht ata jane njerez kembengules dh...e kerkues ndaj vartesve,kjo per shkak te hijes se rende.

Syte dyngjyresh:Jane syte me terheqes dhe bindes,ne raste te vecanta zoterojne pushtetin e hipnotizimit te personave te tjere.Konsiderohen shume terheqes,jane mjaft ekzotik.Shprehin vetebesimin dhe deshmojne krenari.

SYTE GESHTENJE:Deshmojne se individi eshte zot i fjales dhe se meriton t'i zihet bese.Sa me e mbyllur te jete ngjyra aq me shume ato rrezatojne sensualitet.E meta kryesore eshte se flasin shume per vetveten.

SYTE E KALTER:Shprehin kthjelltesine e cila nenkupton romantizmin dhe feminilitetin tuaj.Ndoshta nuk duhet te imagjinojne princin e ardhshem,por duhet te levizin nga vendi dhe te jene ne kerkim te tij.

SYTE E GJELBER:Shumica e njerezve me sy te gjelber,konsiderohen mjaft te urte e te bindur.Keta njerez dine te sillen dhe respektojne te tjeret,por ne raste te vecanta kur u shkelet ne kallo nuk ngurojne te behen mjaft agresive

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi