Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Sekretet e Femrave

Shko poshtë

Sekretet e Femrave

Mesazh nga <alma> prej Tue Jul 16, 2013 6:44 pm

Femrat janë qenie misterioze të cilat i ruajnë sekretet shumë mirë, madje edhe nga vetja e tyre, ndërsa në qoftë se mendoni se nuk ka sekrete në lidhjen tuaj, atëherë lexoni më poshtë sekretet të cilat femrat i ruajnë me shumë kujdes.

- Kujtimet: Ndoshta partnerja juaj nuk vuan nga partneri që ka pasur para jush, por me siguri që ruan ndonjë letër dashurie apo detaj tjetër nga... e kaluara. Mos u shqetësoni, sepse ato vetëm i përkujtojnë femrat se sa kanë përparuar në jetë.

- Ndonjëherë ju urren: Nuk ekziston femër e cila kohë pas kohe nuk e urren të dashurin e saj për shkak të arsyeve të ndryshme. Thjesht, për to është e natyrshme një gjë e tillë.

- Kontrolli: Nuk ekziston femër e cila nuk ka dëshirë të interesohet për punët intime dhe private të partnerit.

- Pa dhurata?!: Kur e dashura juaj ju thotë se nuk dëshiron dhuratë për ditëlindje apo diçka të ngjashme, dijeni se po ju gënjen.

- Fantazimi: Ndoshta asnjëherë nuk do t’ua pranojnë këtë, por femrat fantazojnë shumë, pa marrë parasysh se a bëhet fjalë për ngjarje të rëndomta të përditshme, apo për ndonjë moment në krevat.

- Dushi i gjatë: Në qoftë se ndonjëherë jeni pyetur se pse e dashura juaj kalon gjatë kohë nën dush, atëherë e vërteta është shumë e thjeshtë. Kjo për të është ikja e vetme nga realiteti dhe koha kur i kushton rëndësi vetëm vetes.

- Femrat kalojnë shumë kohë para pasqyrës: Ato dëshirojnë ta analizojnë fytyrën dhe trupin e tyre, madje edhe detajet më të vogla.

- Dinë të dashurohen në femër tjetër: Ndoshta do të befasoheni, por ndonjëherë disa femra mund të dashurohen te ndonjë femër tjetër. Nuk bëhet fjalë për dashuri klasike, por interesim për stilin, sjelljet dhe mënyra e jetesës.

- Kur i pyesni se a ka veshur diçka të re...: Atëherë shumica e femrave do t’ju thuan “jo”. E më pas mund edhe të hidhërohen se pse nuk e keni vërejtur fustanin e saj të ri.

- Dëshirojnë të ndihen të dëshiruara nga meshkujt: Femrave ju vjen mirë kur kanë vëmendje nga mashkulli, si dhe kur ai shpreh pasionin që ka ndaj saj.

- Dëshirojnë t’ju ndjekin në “Facebook”: Disa femra vazhdimisht kontrollojnë profilin e partnerit të tyre në “Facebook”. Shumica e bëjnë këtë jo nga xhelozia por nga arsyeja se dëshirojnë dëshmi se pa të nuk funksiononi si duhet.

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi