Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Shko poshtë

Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Ardi_nl prej Thu May 26, 2011 8:07 pm

Cili Dj ose Moderator,e Ju Pelqen Me së Shumti Në Flatcast
Mendimi Juaj ?? Pergjigje Vetum Deri Tre Dj Me Shkrim Dhe Tre Live
Mendimi Jem Mos u ithnoni.
Me Shkrim N1 Dj Kulleri
Me Skrim N2 Dj Tisha
Me Shkrim N3 Dj Laura
Live N1 Dj Selex
Live N2 Afrimi Pr
Live N3 Dj Eli
avatar
Ardi_nl

Numri i postimeve : 5
Join date : 19/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Dardania prej Fri May 27, 2011 4:46 am

Live N1 Dj selex
dhe
me shkrim N1 Dj Kulleri
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Sajo prej Sun May 29, 2011 3:34 pm

flm me pasni harru mu un vetem selexin pelqej sepse nga ai kam mesim dhe me ka mesushum gjera e juve flm qe m pasni harru 😢 :x
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Sajo prej Sun May 29, 2011 4:00 pm

ardi loqkan pershendetje sa iperket dj dihet kend e du nje asht dj selex vetem ekam nje mendim qe keta dj qe i ke fut ketu ok por po harron qe ka ende dj tjer ma te fort por ok mendimi yt eshte ky flm ardi.
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Cili Dj Ju Pelqen me se shumtiii Në Flatcast??

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi