Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Keshtu ju po I beni nje dhurate vetes.Sapo I keni falur pakez Lumturi.

Shko poshtë

Keshtu ju po I beni nje dhurate vetes.Sapo I keni falur pakez Lumturi.

Mesazh nga <alma> prej Tue Jul 16, 2013 7:00 pm

Teksa ngrihesh ne mengjes dhe shikon se shpirti ka marre ngjyren e perhimte te qiellit;Ngrehu! Grisi me force perdet e renda te trishtimit,hap dritaren e lumturise dhe rrembe nje... cope Diell.Vendose ne kraharorin tend dhe do te shohesh se do te ndihesh me mire.

D...he kur ecen neper rruge e shikon njerez te merzitur si ti,dhuroju nje rreze buzeqeshje.Do te ndihesh me mire.

Dhe kur e ndjen qe vetmia ka kohe qe ecen perkrahe teje e te ben dita-dites te derdhesh lot,kur nuk ke askend prane qe te t’I fshij lotet e shpirtit,Mos u trishto! Gjej pak force,ngrihu me I forte se cdo here tjeter dhe vazhdo buzeqeshi jetes.Ndoshta nuk eshte e larget dita,kur ajo do te pergjigjet ne te njejten menyre.

Dhe kur kupton se duan te lendojne,te te thone se sa e vogel eshte vlera jote ne kete bote;Injoroi! Kujtoi vetes gjithmone se ti je me I miri.

Dhe kur ke frike te besh dicka,nga droja e paragjykimit;lere zemren te te udheheqe.Gjithmone shpreso per me te miren.

Dhe ne mbremje,thuaji vetes nje fjale te mire,perkedhele,lajkatoje edhe nese mendon se ate dite ajo nuk u soll ashtu sic doje ti.Eshte shoku/shoqja me e mire qe keni.Nuk do ju lere asnjehere vetem.Dhe pastaj udhetoni neper endrra e ngrihuni te nesermen me deshiren e mire per t’I realizuar ato.
Keshtu ju po I beni nje dhurate vetes.Sapo I keni falur pakez lumturi.

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi