Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Cfare tregon hunda per sjelljen dhe krenarine e atij

Shko poshtë

Cfare tregon hunda per sjelljen dhe krenarine e atij

Mesazh nga <alma> prej Wed Jul 17, 2013 7:29 pm

Cfare tregon hunda per sjelljen dhe krenarine e atij

Forma e hundes zbulon forcen jetesore dhe potencen seksuale te njeriut. Nese deshironi te dini dic me shume per te dashurin tuaj, shikojani hunden dhe zbuloni sekretet qe i fsheh.

Hunde me maje te ngritur

Mashkulli me hunden e ketille eshte shume argetues dhe gjithmone ne qender te vemendj...es. Eshte ambicioz dhe perpiqet qe ne planin profesional te arrije sukses te madh. Nese ia besoni sekretin tuaj me intim, ai kurre nuk do t’jua tregoje te tjereve. Nuk i do aventurat dhe kenaqet me lidhjet e gjata dhe romantike dashurore.

Hunde mishtake

Mashkulli me hunde te ketille eshte shume emocional. Nese arrin moshen dyzetvjecare pa pasur partnere, ekziston mundesia qe kurre te mos martohet. Por, pasi qe pelqen te dominojne ne lidhje, pikerisht kjo eshte pengesa me e madhe.

Hundeshkabe

Ne shikim te pare ai duket i fuqishem, i vendosur dhe kokeforte. Mirepo, nen ate maske fshihet mashkulli i pasigurt i cili shpesh nuk eshte ne gjendje t’i zgjidhe vete problemet. I padurueshem dhe grindavec, mendon qe kane te drejte gjithmone. Sa u perket lidhjeve, e terheq vetem seksi.

Hundedrejte

Shpejt dashurohet dhe i deshiron lidhjet te gjata. Eshte besnik, mirepo njekohesisht edhe xheloz. Eshte shume kureshtar dhe ka prirje per te eksperimentuar. Pelqen te beje per vete femrat e turpshme, por njekohesisht eshte mendjemadh dhe nencmon njerezit qe jane me te dobet.

Hundeshtypur

Hunda e shtypur tregon mashkullin e qete, praktik dhe te arsyeshem ‘gjithmone’ i gatshem te ndihmoje personat qe i do. Pelqen te jete ne qender te vemendjes, ku arrin me nderhyrje zbavitese dhe qesharake, por nuk eshte aspak me pak ambicioz se te tjeret. Nuk ka prirje aventuriere ne dashuri dhe ne menyre te shkelqyeshme i ruan sekretet.

Meshkujt me hunde te madhe jane dashnore te mire

Hunda e madhe eshte e afte te pranoje nje palete te gjere te aromave te ndryshme, ndersa sa me te sterholluar nuhatjen qe te kene dhe sa me shume aroma qe te marrin, do t’i terheqe gjithnje e me shume gjinia e kundert. Prandaj, meshkujt me hunde te madhe seksualisht jane me aktive!

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi