Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Kurr mos e humb Kohen....

Shko poshtë

Kurr mos e humb Kohen....

Mesazh nga <alma> prej Tue Jul 23, 2013 8:07 pm

Kurre mos e humb kohen, nese do dike thuaja se sa shume e do. Thuaji perpara se te jete shume vone.Edhe nese merr refuzim, te pakten u perpoqe, sepse eshte me e dhimbshme te duash dike dhe ke frike t'ia thuash, duke mos e ditur se ai dikush mund te te doje gjithashtu....

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi