Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Malli dhe Nostalgjia

Shko poshtë

Malli dhe Nostalgjia

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 8:15 pm

Ende me mundon malli,Pikllimi,
DHe nostalgjija,Ende per ty mendoj
me gjith shpirt,Ne mbremje muzgut...
t,par,Kujtimesh,Ende dashurin time
ija dhuroj fotografis sate,,..

Ende ftyra jote me ndjek si hije,
Smundem ta haroj kur,GJithmon
ku dote shkoj me veti te mbaj,Ato
sy si gur gjevahiri,GJum ne sy sme
lejn dot,Ajo ftyre e jote engjellore
si yjet ne qijell qe shkelqejne,O
dashurija ime e shtrejt....
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi