Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mos mos ma ndalo te pres....

Shko poshtë

Mos mos ma ndalo te pres....

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 8:22 pm

Mos mos ma ndalo te pres,
Mos ma shkatro shpresen,
DHe mos,mos ma hjek deshiren...
nga zemra,Se ky shpirt i vuajtur
nuk dote ndalet kur te denis nga
loti syrit piklluar..

Nese shikimi im nuk dote shkelqen,
Nese buzqeshja jote nuk fluturon
te un,DHe si frym e leht ftyren time
Nuk e limon,Zemra nga pikllimi
dote ndalet te rrah,Se ti e prune
pranveren ne shpirt...

Te lutem mos mos ma ndalo te
endroja,Ashtu qe ne gjdo ender
te zgjohem mbi gjoksin tende,
E ate ftyre te dashur,Ne gjdo qast
ta puthi me ndjese,Me lejo,me lejo
te lutem te te doja..

Ty duke te pritur,Nuk kam as
dhimbje,Po as pikllim,Kishte vetem
pak shqetsime shpirti im,Pse te don,
Me lejo tbehem trendafili kuq ne
zemren tende,Tbehem ujvarja
kristalit ne cilen ti doti palos endrat
tuaja.o jeta ime qmuar...
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi