Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Bretkosa Frigacake....

Shko poshtë

Bretkosa Frigacake....

Mesazh nga miri_love prej Fri Jul 18, 2014 1:25 pm

Nje bretkose
Ne nje gjol po lahej
Pastaj doli ne diell
Ne bar qe te thahej.

Zhapiku i maskuar
Ndrequr e nderruar
Doli per ta frikesuar.

Shpejte,- thote bretkosa
Shpejte te telefoni,
Merrni policine
Le te vije furgoni!

Dhe i therret 19-es:
Alo,policia!
Hajdeni urgjent
Brenda te shtepia!

Beri c’beri turfulloi
Thirrjet dikush ia degjoi
Pastaj ne pellg perfundoi.
I tha peshk polici:
- Pse e thirre policine?
- Provova gatishmerine!

Polici i habitur shikon
Dhe e fut bretkosen ne furgon.
Ne kolltuk na hidhet “hop”!
- C’eshte ky polic me shkop?

Me te qeshur,me shaka
Per ata qe e bejne qimen tra
Nje fund te mire nuk ka.

"NASTRADINI"
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi