Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


Leter Dashurie

Shko poshtë

Leter Dashurie Empty Leter Dashurie

Mesazh nga Ac_Milano prej Wed Mar 25, 2015 5:33 pm

Sa shumë mall, sa dëshpërim, sa vuajtje, sa shumë dashuri ndjej për ty sonte, në këtë natë e dashura ime. Sonte ëndërrat dhe kujtimet per ty i kam këtu grumbulluar në shpirtin tim në zemren time të perlotur. Më beso ndihem i vetem në këtë botë të madhe i humbur si një i huaj, ku në errësiren i harruar dhe i hidhur në nje qoshe pa skaj. Mes ëndrrash që dikur i pata, që jeta m'i ka ofruar njëher kur isha me ty, e ndjej veten të dëshiruar për pak caste, e për pak ngrotësi, e për shumë dashuri, tani në zemren time mbretëron acari që më ngriu zemren, e bëri akull! Sonte shoh një dorë që s'më bindet, shoh dy sy që të kerkojn, ty e dashura ime dhe ndjej një zemër që ndoshta s'më përket mua, ndjej dashuri që më përbin krejt trupin dhe pastaj shpirtin, mendimin, gjakun, nervat dhe çdo qelizë të qenies time. Ti ndoshta imagjinon çdo të thot të duash dikend në heshtje, në këtë largësi të mallkuar, të mendosh dhe të kalosh ditët përgjysëm.
Të jetosh çdo çast kur një pjesë e qenies tënde jeton larg dhe aq më keq kur e di që s'të përket aspak. E ç'rëndësi ka për mua, veç ekzistencës tënde. Vetem njëher të jem me ty të qendroja një minutë, atëher e kisha lutur zotin që të vjenë dhe le të më merr në atë botën tjeter sepse asaj bote i takoj pa ty !!!!
Ac_Milano
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Leter Dashurie Empty Re: Leter Dashurie

Mesazh nga Ac_Milano prej Wed Mar 25, 2015 5:35 pm

Perse zemra ime binte aq fort kur degjonte zerin tend,perse trupi dhe shpirti im ndjenje nje emocion te forte,kur kujtone puthjet, perqafimet e tua...Perse kur shoh fotot e tua, emocionet e mia rriten per te krijuar kete ndjenje te bukur siq eshte Dashuria.
Edhe perse nuk je me mua, te ndjej aq prane zemres time, shpirtit tim
ashtu siq nuk kam ndjere per ndonje njeri tjeter.
Mbremjeve kur mbyll syte mendja ime eshte e drejtuar per tek ty, mendoj per diten kur ndoshta do te ndjej serish puthjet e tua, mendoj per diten kur dora jote do ledhatoje lehte trupin tim.
Endrra ime i eshte drejtuar nates sepse...ateher mund te rri me ty, te fle, te enderroj ne krahet e tua, te ndjehem e mbrojtur dhe e dashuruar nga ty pergjithmone, dhe te degjoj duke me thene
Te Dua...
Ac_Milano
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi