Kush është në linjë
8 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 8 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Sat May 14, 2011 1:50 am

Te kam Zemer


Edituar për herë të fundit nga Dardania në Wed Mar 25, 2015 5:28 pm, edituar 2 herë gjithsej
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga teuta prej Sat May 14, 2011 4:53 pm

ende nuk e kam ndonje nuk di akoma ne rend te pare jan mesimet dhe pastaj fakulteti ka kohe
teuta
teuta

Numri i postimeve : 6
Join date : 14/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Sat May 14, 2011 4:56 pm

me mungon
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Ardi_nl prej Thu May 19, 2011 9:58 pm

e kujtoj sonte at nate..
kur ne dy ishim bashke..
kur mi fale buzet tua..
kur me the veq ty te dua..
po sonte ku je ti.. :pale:
ku mbet ajo dashuri..
as une nuk e di..
ku u tret ajo dashuri..
po keshtu e paska jeta..
te mashtron shpesheher e shkreta..
keshtu fati paska dashte..
ne te dy te mos jemi bashke..
ne kete nat skam gjum ne sy..
i kujtoj ditet me ty..
athu sonte ku je ti..
kujt i flet per dashuri..
Ardi_nl
Ardi_nl

Numri i postimeve : 5
Join date : 19/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Thu May 19, 2011 10:06 pm

:D
do i them se ku ka humbur sot? me mungon ☀
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Fri May 27, 2011 1:17 pm

me fal nese te lendova qe te kam then ashtu cfar kam ndegjuar :( :( :( :(
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Sat May 28, 2011 9:36 pm

asgje no comment
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Jun 09, 2011 6:05 pm

zemra me thot Te Dua mendja me thot ta largoj nga mendimi spo di cila fiton :D
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 11, 2011 12:50 am

me mungon
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Mon Jun 20, 2011 7:01 pm

asgje
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Fjolla prej Tue Jun 21, 2011 1:42 pm

skam jam e qet :bounce:
Fjolla
Fjolla

Numri i postimeve : 7
Join date : 16/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Tue Jun 21, 2011 10:34 pm

ne keto momente nuk do i them asgje
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Jun 30, 2011 11:10 am

asgje
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Njomza prej Thu Jun 30, 2011 2:54 pm

asgje edhe une eeee :D
Njomza
Njomza

Numri i postimeve : 7
Join date : 16/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Sat Jul 02, 2011 12:30 am

te kam Zemer me mungon

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Mon Jul 11, 2011 8:13 pm

se e dua shum :)

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Wed Jul 13, 2011 11:57 am

te Dashurova me thellesi te Zemres dhe ter forcen e shpirtit dhe ti me premtove dashurin e vertet dhe te perjeteshme
por paskan qen per ty vetem fjal dhe premtime sepse ke luajtur me mua dhe gjithmon ke shikuar te me lendosh me avanturat e tua dhe mashtrimet e tua thjesht paskam qen si nje loder per ty qe te luash me nje qe te do me gjith zemer dhe ti ta lendosh qellimisht ket nuk do e prisja faleminderit qe ke pasur zemer te besh nje gje te till nuk do behem e njejt si ti por esht nje zot qe i kthe te gjitha sepse une nuk mund te bej nje gje te till siq e ben ti me mua por e le te zoti qe te kthehen dhe uroj qe te ndihesh mir me keto veprime qe i ben
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Wed Jul 13, 2011 7:12 pm

jam kam then me heret at cfar doja ti thoja :bounce:

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Sun Jul 24, 2011 8:10 pm

asgje
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Sat Aug 13, 2011 9:39 pm

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... I-love-you-glitter2Shpirti im

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Moza prej Mon Aug 15, 2011 6:16 pm

me mungon shum shpirti im :(
Moza
Moza

Numri i postimeve : 10
Join date : 16/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 15, 2011 7:04 pm

te kam ne mendje ne gjdo sekond

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga **Dardane** prej Fri Sep 23, 2011 12:07 am

me mungon ne gjdo sekond Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... 444660

_________________
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Qifti%20me%20pll  Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... 2424891252
**Dardane**
**Dardane**
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 35
Join date : 22/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Dardania prej Tue Oct 04, 2011 1:25 am

ahhhhh sa me mungon Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... 444660

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga **Dardane** prej Sun Oct 09, 2011 3:07 pm

me mungon ne gjdo sekond

_________________
Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Qifti%20me%20pll  Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... 2424891252
**Dardane**
**Dardane**
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 35
Join date : 22/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?.... Empty Re: Cfar do ti thuani Personit te Zemres ne keto Momente?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 2 1, 2  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi