Kush është në linjë
2 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 2 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Fri May 13, 2011 9:37 pm

Pershendetje dhe Mir se Vini ne Forumin Dardania ju uroi argetim te kendeshem te kaloni ketu me respekt Dardania


Edituar për herë të fundit nga Dardania në Wed Mar 25, 2015 2:33 pm, edituar 2 herë gjithsej
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Sun May 15, 2011 5:38 pm

Pershendetje Sajo te uroi argetim te kendeshem
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 02, 2011 12:04 pm

Pershendetje Sajo te uroi nje dit te bukur te kaloni Sot
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga albi prej Sat Jun 04, 2011 2:13 pm

:D pershendetje dardania

albi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Sat Jun 04, 2011 2:16 pm

albi shkruajti::D pershendetje dardania

Faleminderit Albi gjithashtu Pershendetje ju uroi te kaloni nje dit te mbar
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga albi prej Wed Jun 08, 2011 11:02 am

pershendetje e nderura dardania :D

albi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Jun 08, 2011 3:56 pm

Faleminderit Albi gjithashtu Pershendetje
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Jun 09, 2011 5:59 pm

Pershendetje per te gjith
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga albi prej Wed Jun 15, 2011 6:11 pm

pershendetje dardania :D

albi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Jun 15, 2011 9:50 pm

Flm gjithashtu pershendetje per ty Albi
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Fjolla prej Tue Jun 21, 2011 1:35 pm

hi all
Fjolla
Fjolla

Numri i postimeve : 7
Join date : 16/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Wed Aug 03, 2011 11:27 am

Pershendetje e nderuara Dardania dhe mire se te gjeta ne forumin e ri!
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 11:34 am

Pershendetje dhe Mir se erdhet ne Forumin Dardania Kreshnik Martini ju uroi argetim te kendeshem te kaloni ketu se bashku me ne  Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Mev10048

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Wed Aug 03, 2011 11:36 am

Ju falenderoj perzemersisht per mikepritjen tuaj.
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 11:40 am

me nder qofsh i nderuari Kreshnik Martini jeni i mirepritur gjithnje ju uroi nje dit te mbar te kaloni

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Wed Aug 03, 2011 11:46 am

ketu nuk kam asnje dyshimi, se ne shoqerine tuaj do te kaloj mire :cheers:
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 11:48 am

Flm i nderuari Kreshnik Martini uroi gjithmon te kaloni si me se miri  Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... 225126

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Wed Aug 03, 2011 11:57 am

....me mikepritjen qe ofroni do jam i pranishem me shpesh besoj.....
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 12:01 pm

jeni i mirepritur ne gjdo koh dhe i nderuar gjithashtu

dhe uroi gjithnje te kaloni si me se miri

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Wed Aug 03, 2011 12:07 pm

diten e mire se ika tani.
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 12:09 pm

Diten e mir e uroi te kaloni nje dit te kendeshme

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Ilirjani prej Wed Aug 03, 2011 7:53 pm

Pershendetjee Dardania si jeni dhe si po kaloni ?
Ilirjani
Ilirjani

Numri i postimeve : 17
Join date : 02/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 03, 2011 7:56 pm

Pershendetje Ilirjan mir flm po ju sijeni si po kaloni

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Thu Aug 04, 2011 8:32 am

........miremengjesi Dardania ☀
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Thu Aug 04, 2011 8:43 am

Miremengjesi i nderuari Kreshnik Martini sijeni ajeni mir me fal se isha ne Radio e koncentruar tek mysafiret :D

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 1 e 4 1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi