Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Receta natyrale kundër sinuseve

Shko poshtë

Receta natyrale kundër sinuseve

Mesazh nga elona prej Fri Oct 30, 2015 3:36 pm


Nevojiten:
1 litër ujë,
1 lugë gjelle rozmarinë,
1 qepë,
pak kripë.
Përgatitja:
Qepën vendoseni në vlim në një tas me ujë , pastaj shtoni rozmarinën dhe kripën.
Lëreni të vlojë për pesë minuta.
Vendoseni masën në një tas.
Përdorimi:
Mbuloje kokën me një peshqir dhe afroje tasin në fytyrë , duke qenë të kujdesshëm për të mos u djegur dhe thithni përgatitjen me avull.
Përsëriteni këtë proces tri herë në ditë.

elona

Numri i postimeve : 25
Join date : 25/10/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi