Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Vdes Amy Winehouse

Shko poshtë

Vdes Amy Winehouse

Mesazh nga Dardania prej Sat Jul 23, 2011 11:10 pm
Amy Winehouse


Këngëtarja britanike Amy Winehouse, ka ndërruar jetë ditën e sotme në Londër. Këngëtarja 27 vjeçare Amy Winehouse është gjetur e vdekur në apartamentin e saj, në veri të Londrës, ka konfirmuar policia britanike, raportojnë mediat vendase.

Kohët e fundit ajo ka patur shumë probleme për shkak të pijes dhe përdorimit të substancave narkotike. As terapitë e shumta në të cilat mori pjesë nuk rezultuan të suksëshme për të.

Amy Winehouse u bë e famshe si këngetare, por ajo çka ia shtoi edhe më shumë famën dhe vëmendjen e medieve ishte jeta e saj personale.

Britanikja u bë e famshme përveç për këngën edhe për jetën e saj personale. Ajo shkoi në shumë terapi të pasuksesshme.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi