Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pakistan, një grua me gjarpër në bark

Shko poshtë

Pakistan, një grua me gjarpër në bark

Mesazh nga Dardania prej Tue Aug 16, 2011 1:01 am

Disa muaj më pare, Rasheedan Bibi, kishte pirë ujë nga pusi pranë shtëpise së saj dhe pas disa javesh kishte filluar të ndjente dhimbje të mëdha në bark, dhe ai i ishte fryre aq sa kish filluar të mendonte se ishte shtatzëne.

Vizita mjeksore tregoi dicka ndryshe:

Mesa duket brenda gotes se ujit që ajo kishte marre nga pusi, duhej të kish qenë ndonjë embrion gjarpëri, i cili me kalimin e kohes kish filluar të rrritej në barkun e gruas.

Ky eshte spjegimi që kane dhënë mjekët dhe që bëhët e ditur nga gazeta lokale Nation.com.

Autoritet mjeksore, pasi kanë konstatuar fenomenin, e kane kthyer atë në shtëpi, dhe tani 50 vjecares pakistaneze do t'i duhet ndihma shtetërore për të mundesuar heqjen e gjarprit.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi