Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Dua te them ?....

Shko poshtë

Dua te them ?....

Mesazh nga Dardania prej Sun May 27, 2012 3:43 am

Ne Jet mos ju beso Njerezve qe ndryshojn ndjenjat e tyre me kohen... Me mir, besoju atyre Njerezve qe ndjenjat e te cileve qendrojn pa ndryshuar , edhe pse Kohet ndryshojn...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua te them ?....

Mesazh nga Dardania prej Wed Feb 06, 2013 10:25 pm

Dua te them, te gjith e duan Drejtesin,por jan te paket ata te cilet jan te Drejt....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua te them ?....

Mesazh nga aurora prej Mon Mar 04, 2013 12:50 am

Dua te them se me duhet koh me lexu me ju njohur ma mir
avatar
aurora

Numri i postimeve : 8
Join date : 29/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua te them ?....

Mesazh nga ajlin prej Fri Apr 05, 2013 7:51 pm

Dua të them: Në jetë kam patur plot ditë me diell, energji dhe arritje por shpesh kam
kaluar momente që mendoja se nuk do mund ti kaloja? Kam jetuar dhimbje
që mendoja se do më vrisnin. Kam përjetuar zhgënjime nga persona që nuk
e prisja, pasi atyre vetëm të mira i kisha sjellë…
Kam pyetje për të cilat nuk kam marrë përgjigje, por jam këtu, pasi jeta ime nuk ka përfunduar ende...
Dhe herët apo vonë, do të vijë dita ime e fitores, sepse une: NUK DORZOHEM KURRË

ajlin

Numri i postimeve : 2
Join date : 07/02/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua te them ?....

Mesazh nga miri_love prej Fri Aug 22, 2014 5:27 pm

Dua te them:
I kërkova Zotit forcë, ai më dha vështirësi për të më forcuar. 
I kërkova Zotit zgjuarsi, ai më dha probleme për ti zgjidhur.
I kërkova Zotit guxim, ai më dha rreziqe për ti kaluar.
I kërkova Zotit durim, ai më dha situata ku duhej të prisja.
I kërkova Zotit dashuri, ai më dha njerëz në nevojë për ti ndihmuar.
I kërkova Zotit ndere, ai më dha mundësi.
I kërkova Zotit gjithçka për të shijuar jetën, ai më dha jetën për të shijuar gjithçka...
Nuk mora asgjë nga ato që doja, por mora gjithçka që kisha nevojë...!
avatar
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua te them ?....

Mesazh nga Dardania prej Fri May 08, 2015 8:39 am

Dua te them:
Ata që Tregohen të Drejtë me qëllim Lartësimi....
 Pasi të Arrijnë qëllimin....
 S’Ndjenjë më Nevojë për Drejtësi....

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Re: Dua te them ?....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi