Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

March 2019
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar

Top posting users this month


FALIMINDERIT KRIJUESI I GJITHSIS.

Shko poshtë

FALIMINDERIT KRIJUESI I GJITHSIS.

Mesazh nga Loti_iHeshtur prej Thu Sep 20, 2012 12:08 pm

Fillimisht te falenderoj,
Qe une kam lind dhe jam rrit shendosh fal teje duke me fal meshir,,
Pastaj falenderimet i vazhdoj,
Qe m'ke udhzu t'jem Musliman/e i/e mir.

Falnderimet per ty krijues i gjithsis,
I vazhdoj e nuk i nderpres,
Pamvarsisht ditve te veshteris,
Une prap vetem ty te Adhuroj derisa te vdes.

Nderkaq sot i/e gezuar me lot ne sy...
Ne emrin tim te Familjes e shoqeris,
Te falenderoj qe na sjelle shii,
O Krijuesi i Gjithsis.

Ti je fales e do faljen me fal mua,
Fale dhe qdo njeri qe tek ti pendohet,
Pranoj lutjet e duat tona,
Se vetem me ndihem tende jeta jetohet.

Krejt ne fund te ketyre falnderimev qe ty All-llah ti drejtova,
Kam dhe nje lutje te sinqert,
Gjithmon do te adhuroj siq te adhuroj dhe te adhurova,
Kurdo te me marr vdekja me bej tjem banor ne Xhenet.
Loti_iHeshtur
Loti_iHeshtur

Numri i postimeve : 2
Join date : 19/09/2012

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi