Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Mallkoj

Shko poshtë

Mallkoj

Mesazh nga Sajo prej Sun Jun 02, 2013 12:31 pmSa ekam veshtir kur të shoh, si vuan,
mallkoj ata të cilet te lënduan,
mallkoj ata të cilët të bëren me vaj,
unë t ‘besoj e di ti nuk kishe faj.

Mallkoj ata te cilët ta kan inatë
,ata të cilët te xhelozojn
dhe të ndjekin ne gjdo hapë.

Sa vështir kur po e shoh
lotin në faqet e tua,
po e lendon veten vajz dhe po m lendon mua,
sa vështir e kam kur të shoh te pa fuqishëm,
kur qepallat e syrit të mbyllen pa orarë,
qfar je duke ber me jeten tende, done ta vrasesh veten vajz.
avatar
Sajo
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 105
Join date : 14/05/2011
Age : 42

http://www.radio-selex.de

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi