Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Femra....!.....

Shko poshtë

Femra....!.....

Mesazh nga <alma> prej Sat Jul 13, 2013 6:22 pm

FEMER......... E godet duron..., e vret mbijeton...., e lendon reziston..., ka dhimbje sherohet..., rrezohet por vazhdon te eci perseri..., qan por than dhe lotet..., shembet ringrihet..., humbet shpresat por i ringjen ato..., fundoset por
arrine del ne siperfaqe perseri..., bishe por edhe e bukur..., e ftohte por edhe e dashur..., e rrezikshme por
sensuale..., hidherohet por gjen kunder helmin..., ska force por e gjen fuqin..., humbet por pranon vetem fitoren..., i erren syt por ajo gjen force te shikoj..., humbet shpresen por jo pergjithnje, zhgenjehet por perseri enderron, beson... kjo eshte _FEMRA _!

<alma>

Numri i postimeve : 64
Join date : 11/07/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi