Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Nga nje Qast

Shko poshtë

Nga nje Qast

Mesazh nga agnesa-sweet prej Tue Nov 19, 2013 8:02 pm

Te dua nganje qast,E ti mosu
pikllo kur ket dhe ta them,Nuk
besoj se egziston dashurija cila...
qendron meshum se nje qast,
Ajo nuk do ishte dhe dashuri,
Ndoshta vetem nje gje e mesuar,
Ndjenja lind dhe jeton nje qast
egzistimit te vet,E qasti esht i
perjetshum...

Te dua qasteve te veqanta,E
kush esht aji se thot se ste dua,
Aj genjen,Aj vetbesimi im per
ato qaste,Ma jep mundesin e
mrekullueshme,Te te dashuroj
perseri,GJdo her ma veqant e
gjdo her si te ishte hera e pare,
Epo kush thot se dashuron veqant
E qastet i bashkon ne nje,Nuk
don vertet,DHe dashurin leht
e kupton...

Sikur ajo ishte ketu,Per jet te
qendron,Sikur ishte e shkruar per
ne,Per ket te lutem,Me lejo te
dashuroj ne qaste te veqanta,DHe
ate kohe nemes qasteve,Ato mi
dorzo vetem mua,Ne ato te imagjinoj
Qastet ne cilat perseri dote dashuroj....
avatar
agnesa-sweet

Numri i postimeve : 15
Join date : 21/10/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi