Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

April 2019
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar

Top posting users this month


ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Shko poshtë

ORA ME MAHNITESE NE BOTE! Empty ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga miri_love prej Fri Aug 22, 2014 5:18 pm

Në shikim të parë, këto orë të lezetshme duken si ato që prodhohen nga kompanite zvicerane por në fakt ato janë realizuar nga një marangoz i cili nuk ka asnjë përvojë në këtë fushë.
Valerii Danevych, nga Ukranina ka realizuar me dorë orë me shumicën e përbërjes së saj prej druri me përjashtim vetëm të një elementi metalik të nevojshëm lëvizjen e orës. Pasioni i tij për drurin ka lindur herët. Kur ishe në shkollë ai bëri një kitarë 3cm duke përdorur flokë njeriu për telat. Ndërsa u rrit duke përmirësuar aftësitë e tij, ai u zhvendos në restaurimin e objekteve prej druridhe krijimin e veprave të artit në miniaturë për të bërë produkte mekanike.
ORA ME MAHNITESE NE BOTE! 10561723_939628942730208_8187131459356441623_n
miri_love
miri_love

Numri i postimeve : 63
Join date : 29/05/2014

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ORA ME MAHNITESE NE BOTE! Empty Re: ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga Ac_Milano prej Wed Mar 25, 2015 5:55 pm

Nuk po duket ora
Ac_Milano
Ac_Milano

Numri i postimeve : 10
Join date : 25/03/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ORA ME MAHNITESE NE BOTE! Empty Re: ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga Dardania prej Fri May 08, 2015 10:37 pm

Ac_Milano shkruajti:Nuk po duket ora
Flm per ket shkrim e vura re se nuk shihej dhe ishte nga Google tjeter dhe disa mund te ken probleme te mos duket Fotoja.... 663248

ORA ME MAHNITESE NE BOTE! Z
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

ORA ME MAHNITESE NE BOTE! Empty Re: ORA ME MAHNITESE NE BOTE!

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi