Kush është në linjë
5 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 5 vizitorë

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

June 2018
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Ky ilaç natyral largon në moment dhimbjet e kokës

Shko poshtë

Ky ilaç natyral largon në moment dhimbjet e kokës

Mesazh nga elona prej Fri Oct 30, 2015 3:44 pm


Njerëzit të cilët vuajnë nga migrena e dinë se kjo është një dhimbje e tmerrshme dhe nuk është diçka që shërohet lehtë. Apo kjo nuk ishte deri tani! Harrojni dhimbjet dhe provoni këtë recetë të thjeshtë dhe shpëtoni nga dhimbjet ne koken tuaj në minuta!
Pak njerëz e dinë se ekziston një metodë që ndihmon praktikisht . Kjo është një metodë e mjekësisë tradicionale dhe popullore, e cila është sot më e kritikuar se e mbështetur. Ju vendosni nëse ju pëlqen apo jo, por sigurohuni që ju të provoni herën tjetër që ju keni një dhimbje koke dhe na tregoni
Metoda e propozuar e trajtimit të migrenës është shumë e thjeshtë:
E gjitha cka ju do të duhet është kripë dhe lëng limoni.
Pra, çfarë ju duhet të bëni është të merni një gotë me lëng te shtrydhur limoni dhe shtoni 2 lugë kripë . Perzieni, pastaj derdhni atë në një gotë të madhe dhe shtoni ujë. Pasi kjo është e trazuar mirë vetëm pini të gjithë kupën në të njëjtën kohë.
Shija është e pështirë! Por ky ilaç punon në çast, si të ishte magji!

elona

Numri i postimeve : 25
Join date : 25/10/2015

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi