Kush është në linjë
3 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 3 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 66 më Fri Nov 04, 2011 5:00 pm
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2594 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

May 2018
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

Calendar Calendar

Top posting users this month


Tentoi të vriste policin, dënohet me 55 vite burg

Shko poshtë

Tentoi të vriste policin, dënohet me 55 vite burg

Mesazh nga Dardania prej Sat Jul 23, 2011 11:18 pmNjë grua, përpjekjet e së cilës për të qëlluar një oficer të policisë së Chikagos dështuan kur plumbat ranë nga arma e saj, u dënua me 55 vite burg.

Shandra Kidd u dënua ditën e enjte për tentativën e vrasjes dhe posedimit të paligjshëm të një arme, u raportua të premten nga shtypi.

Autoritetet thanë se po i përgjigjeshin një raporti për të shtëna, dhe Kidd u largua në këmbë kur oficerët ndaluan makinën e saj.

Një oficer e arriti Shandra Kidd-in, dhe ajo i vendosi atij një armë në gjoks dhe tërhoqi këmbëzën. Megjithatë arma nuk ishte e mbushur pasi plumbat kishin rënë ndërsa Kidd po vraponte.

Kidd u përpoq të qëllonte oficerin për një herë të dytë ndërsa po luftonin por edhe njëherë dështoi, u raportua nga policia.

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
avatar
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1629
Join date : 13/05/2011
Age : 31

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi