Kush është në linjë
6 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 6 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


I shpëtoi jetën me transplant të dyfishtë, vret Mjekun dhe veten

Shko poshtë

I shpëtoi jetën me transplant të dyfishtë, vret Mjekun  dhe veten Empty I shpëtoi jetën me transplant të dyfishtë, vret Mjekun dhe veten

Mesazh nga Dardania prej Thu Jun 02, 2011 11:06 pm

I shpëtoi jetën me transplant të dyfishtë, vret Mjekun  dhe veten Vret-veten Një kirurg u qëllua për vdekje nga një pacient i tij jetën e të cilit ai e kishte shpëtuar përmes një transplanti të dyfishtë.
41 vjeçari Dmitriy Nikitin u qëllua me armë teksa po shkonte drejt makinës së tij kur kishte mbaruar orarin e punës në spitalin në Orlando të Floridas ku punonte si kirurg.
Sulmuesi Nelson Flecha ju drejtua vetëm me pak fjalë përpara se të nxirrte armën e ta qëllonte disa herë. Autori më pas u largua drejt një ambienti tjetër të garazheve dhe qëlloi veten me armë.
Flecha kishte qenë pacient i doktorit dhe kishte bërë një transplant të dyfishtë një vit më parë. Doktori Nikitin ishte i martuar dhe kishte katër fëmijë, mes të cilëve njëri vetëm tre vjeç
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi