Kush është në linjë
4 përdorues në linjë: 0 anëtarë 0 të fshehur 4 vizitorë :: 1 Bot

Asnjë

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i përdoruesve në linjë ishte 78 më Tue Mar 26, 2019 2:49 am
Statistikat
Forumi ka 4023 anëtarë të regjistruar
Anëtari më i ri LenoreEnriquez

Anëtarët e këtij forumi kanë postuar 2586 artikuj v 1305 temat
Kërko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

August 2019
MonTueWedThuFriSatSun
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

Calendar Calendar

Top posting users this month


Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 15, 2011 6:56 pm

Mirembrema dhe Pershendetje per te gjith

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Klea prej Wed Aug 17, 2011 6:20 pm

Po te le e nderuar se shihemi perseri edhe te uroj nje nate te kendshme :lol!:
Klea
Klea

Numri i postimeve : 16
Join date : 14/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Aug 17, 2011 6:24 pm

Flm gjithashtu ju pershendes dhe uroi te kaloni kendeshem

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Fri Aug 19, 2011 12:52 pm

:D Pershendetje Dardania,jam large vendelindjes dhe do mungoj per disa dite,por nuk munda pa ju pershendetur..... :D
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Fri Aug 19, 2011 12:58 pm

Flm gjithashtu pershendetje per ju i nderuar Kreshnik Martini uroi te kaloni bukur mbasi qenkeni larg vendlindjes

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Mon Aug 29, 2011 11:38 am

.....pershendetje e nderuara Dardania,ju shkruaj pasi erdha ne vendlindje....
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Mon Aug 29, 2011 12:15 pm

Flm i nderuari Kreshnik Martini gjithashtu pershendetje

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Thu Sep 01, 2011 8:37 am

Pershendetje shume e respektuara Dardania,ju deshiroje gjithe te mirat.... ☀
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Fri Sep 16, 2011 8:39 pm

Flm Kreshnik Martini gjithashtu ju pershendes te gjitheve dhe ju uroi gjdo te mir ne jet

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga **Dardane** prej Fri Sep 23, 2011 12:03 am

Pershendetje per te gjith

_________________
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Qifti%20me%20pll   Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 2424891252
**Dardane**
**Dardane**
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 35
Join date : 22/09/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Oct 19, 2011 3:23 pm

Pershendetje Albi mir se erdhet dhe ju uroi nje dit te kendeshme te kaloni

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga albi prej Wed Oct 19, 2011 3:35 pm

pershendetje e nderura dardanua mir se te jeta Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 3458115237

albi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Wed Oct 19, 2011 3:36 pm

Flm Albi ju uroi te kaloni si me se miri

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Mon Oct 24, 2011 7:18 pm

Pershendetje per te gjith
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga albiona prej Thu Nov 03, 2011 1:36 pm

Pershendetje te gjitheve
albiona
albiona

Numri i postimeve : 6
Join date : 31/10/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Doruntina Miftari prej Thu Nov 03, 2011 6:29 pm

Pershendetje per te gjith
Doruntina Miftari
Doruntina Miftari

Numri i postimeve : 49
Join date : 15/05/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Kreshnik Martini prej Mon Dec 05, 2011 11:57 am

Pershendetje per te gjithe anetaret,ne veçanti per Dardanine
Kreshnik Martini
Kreshnik Martini

Numri i postimeve : 224
Join date : 03/08/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Mon Dec 05, 2011 12:00 pm

Flm i nderuar Kreshnik Martini gjitghashtu Pershendetje edhe per ju

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Sun Jun 17, 2012 10:48 pm

Pershendetje dhe Mir se erdhet Kanitaa  Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 647455368

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga kanitaa prej Sun Jun 17, 2012 11:02 pm

16162 MIRSEJUGJEJ 555339
kanitaa
kanitaa

Numri i postimeve : 9
Join date : 17/06/2012
Age : 29
Location : SHKUP

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Dardania prej Sun Jun 17, 2012 11:08 pm

kanitaa shkruajti:  Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 3946941956 MIRSEJUGJEJ  Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 3322068521

Mir se erdhet e Nderuar uroi te kaloni si me se miri me respekte nga Dardania...

_________________
Ti jap Syt e mi e shiko ....Ta jap Zemren time si rrah Ndegjo ....Te Dua Zemer Perjet ket kurr mos e harro....
 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 C47de410
Dardania
Dardania
Webmaster

Numri i postimeve : 1625
Join date : 13/05/2011
Age : 32

http://dardania.albanianforum.net

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga kanitaa prej Sun Jun 17, 2012 11:14 pm

FLM SHUM EDHE PSE SPO E KUPTOJ SHUM KET FAQE POR PO MUNDOHEM SADO PAK SE PO F RIGOHEM MOS TI NGATEROJ GJERAT....ME RESPEKT KANITAA 663248
kanitaa
kanitaa

Numri i postimeve : 9
Join date : 17/06/2012
Age : 29
Location : SHKUP

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga ruka26 prej Thu Mar 21, 2013 8:06 pm

Pershendetje nga une Ruka per te gjith
ruka26
ruka26

Numri i postimeve : 17
Join date : 21/03/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga albi prej Sun Dec 01, 2013 4:49 pm

pershendetje antar te nderuar

albi
Moderator
Moderator

Numri i postimeve : 14
Join date : 03/06/2011

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga lea377 prej Mon Dec 30, 2013 8:24 pm

Pershendetje Mir se ju gjej  16162 

lea377

Numri i postimeve : 20
Join date : 30/12/2013

Mbrapsht në krye Shko poshtë

 Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi.... - Faqe 3 Empty Re: Pershendetje kur hyni dhe Largoheni nga Forumi....

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht në krye Shko poshtë

Faqja 3 e 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Mbrapsht në krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi